| Item Code | HD3079 |
|---|---|
| Approx. Weight | 7.8 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | Gold/Sterling Silver |
| Width | 1/4in (7mm) |
| Length | 7 1/2in (191mm) |
| Carat Weight | 0.13 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | White |
Women's 18K Gold & Sterling Silver 0.15ct Diamond Panther Cuff
Regular Price: $1,112.00
Women's Sterling Silver & 18K Gold Diamond Popcorn X Cuff
Regular Price: $1,319.00
Women's Silver & 18K Gold Hexagon Cuff Italian Cable Diamond Bangle Bracelet
Regular Price: $1,530.00
Women's 18K Gold & Sterling Silver 0.07ct Popcorn Diamond Cuff
Regular Price: $1,661.00
Women's 18K Gold & Sterling Silver 0.42ct Diamond Bar Cuff
Regular Price: $2,531.00
Women's Silver 18K Gold and Diamond Popcorn Tally Bangle Bracelet
Regular Price: $2,654.00
There are no questions for this product.
Loading...48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
Women's Sterling Silver Dia Popcorn Topaz Bangle Bracelet 0.11ct
Women's Small Tally Cuff Bracelet in Sterling Silver & 18K Gold