| Item Code | FSDS/14YEBW |
|---|---|
| Warranty | Lifetime |
| Metal | 14K Yellow Gold |
| Width | 1/8in (2.5mm) |
| Length | 7in (178mm) |
| Link Type | Franco |
| Chain/Bracelet Type | Chain Link |
| Clasp | Lobster Claw |
Unique Diamond Cluster Earrings in 14k Gold Octagonal Shape Studs 1.2 Carat
Regular Price: $1,539.00
1 inch Inside Out Classic Diamond Hoop Earrings 2.75ct 14K Gold G-H VS-SI
There are no questions for this product.
Loading...
Women's Solid Diamond Cut Franco Bracelet 14K White Gold
Women's 14K Rose Gold Solid Franco Bracelet