| Item Code | CUDS/14YEBW |
|---|---|
| Warranty | Lifetime |
| Metal | 14K Yellow Gold |
| Width | 3/16in (4.5mm) |
| Length | 7in (178mm) |
| Link Type | Curb |
| Chain/Bracelet Type | Chain Link |
| Clasp | Lobster Claw |
Women’s 14K Yellow Gold Diamond Cut Solid Curb Chain Necklace
Luxurman 14k Gold Cuban Link Chain Design Ladies Diamond Cocktail Ring 0.6ct
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Tamishe
Feb 6, 2024
14K Yellow Gold Solid Cuban Bracelet For Women
Women's 14K White Gold Solid Curb Bracelet