| Item Code | HD3293 |
|---|---|
| Approx. Weight | 2.8 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | Two Tone Gold/Sterling Silver |
| Width | 5/16in (8.2mm) |
| Length | 1/2in (13mm) |
| Jewelry Shape | Pear |
| Earring Back | Push |
| Type of Gemstone | Sapphire |
|---|---|
| Shape | Pear |
| Color | Blue |
Women's 18K Gold & Sterling Silver Quadra Popcorn Sapphire Studs
Regular Price: $776.00
14k Yellow Gold Women's Blue Topaz Polished Dangle Earrings Lever Back
Regular Price: $885.00
14k Yellow Gold Women's Lever Back Blue Topaz Cushion Drop Earrings
Regular Price: $948.00
14k White Gold Lab-Grown Round Diamond and Sapphire Stud Earrings Prong Setting
Regular Price: $938.00
14k White Gold Lab-Grown Round Diamond and Sapphire Stud Earrings Six-Prong Setting
Regular Price: $938.00
14k White Gold Lab-Grown Round Cut Diamond Blue Stud Earrings Prong Setting
Regular Price: $1,042.00
14k White Gold Lab-Grown Round Diamond and Sapphire Stud Earrings Four-Prong Setting
Regular Price: $1,042.00
14k White Gold Lab-Grown Round Diamond Blue Stud Earrings Three-Prong Setting
Regular Price: $1,380.00
Unique 14K Gold White and Blue Princess Cut Diamond Earrings Studs 0.65ct
Regular Price: $1,395.00
Small Hoop Blue Diamond Earrings 0.55ct 14K Gold Huggies
Regular Price: $2,082.00
There are no questions for this product.
Loading...
Women's Sterling Silver & 18K Gold Popcorn Love Knot Ruby Earrings
Women's Sterling Silver & 18K Gold Popcorn Love Knot Diamond Earrings