| Item Code | HD0782 |
|---|---|
| Warranty | 12 months |
| Approx. Weight | 2 g |
| Metal | 14k Gold |
| Width | 5/8in (16mm) |
| Length | 13/16in (21mm) |
| Pendant Type | Initial |
| Carat Weight | 0.33 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | H |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Prong |
14K Gold Round Diamonds Initial Pendant 0.19ct
Regular Price: $1,196.00
14K Gold Diamond Initial Letter Pendant 0.33ct
Regular Price: $1,559.00
14K Gold Round Diamonds Initial Pendant 0.13ct
Regular Price: $1,782.00
Round 14K Gold Initial Letter Pendant with Diamonds for Men and Women
Regular Price: $1,505.00
14K Gold Round Diamond Alphabet Pendant 0.26ct
Regular Price: $2,242.00
14K Gold Diamond Initial Pendant with Crown for Men and Women 0.5ct
Regular Price: $1,917.00
14K Gold Diamond Initial Pendant 0.53ct
Regular Price: $2,795.00
14K Gold Round Diamonds Initial Pendant 0.57ct
Regular Price: $2,461.00
Real Diamond Initial Letters Pendant Solid 14K Gold 0.6ct
Regular Price: $2,741.00
Customizable 14K Gold Cable Chain Love Pendant 18in with Diamonds For Women
Regular Price: $1,426.00
There are no questions for this product.
Loading...
Women's Diamond Medallion Pendant with Chain | 14K Gold Necklace | Halo Round Shape | 0.69ct
Unique 14K Gold Diamond Star Pendant for Women 0.61ct