| Item Code | HD3191 |
|---|---|
| Approx. Weight | 3.3 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | Two Tone Gold/Sterling Silver |
| Width | 3/8in (9.5mm) |
| Length | 3/8in (10mm) |
| Jewelry Shape | Square |
| Carat Weight | 0.14 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | White |
Women's Sterling Silver & 18K Gold Popcorn Love Knot Diamond Earrings
Regular Price: $674.00
14k White Gold Round Lab-Grown Diamond Hoop Earrings | Prong Setting | VS | Hinged Back
Regular Price: $824.00
Dangling Flower Earrings with Black and White Diamonds 0.53ct 14K Gold
Regular Price: $1,048.00
Women's 14K Gold Diamond Swirl Drop Earrings | Screw Back | 0.32ct
Regular Price: $924.00
Modern 14K Gold Diamond Stud Earrings for Women | Arc Design | 0.4ct
Regular Price: $914.00
9-9.5mm 14K Gold White Fresh Water Pearl Earrings
Regular Price: $1,007.00
Small 14k Yellow Gold Round Lab-Grown Diamond Hoop Earrings | Pave Setting | Hinged Back
Regular Price: $899.00
14K Gold Round Diamond Hoop Huggie Earrings 0.16ct
Regular Price: $995.00
Dangle Diamond Heart Earrings 0.49ct 14K Gold
Regular Price: $1,060.00
White Black Diamond Flower Earrings 0.51ct 14K Gold
Regular Price: $1,089.00
There are no questions for this product.
Loading...
Unique Small Princess Round Diamond Hoop Earrings | 3 Carat Huggies 14k Gold
Women's Sterling Silver & 18K Gold Popcorn Love Knot Diamond Earrings