| Item Code | HD3192 |
|---|---|
| Approx. Weight | 3.3 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | Two Tone Gold/Sterling Silver |
| Width | 3/8in (9.5mm) |
| Length | 3/8in (10mm) |
| Jewelry Shape | Square |
| Type of Gemstone | Ruby |
|---|---|
| Shape | Round |
| Color | Red |
Women's Sterling Silver & 18K Gold Popcorn Love Knot Ruby Earrings
Regular Price: $758.00
14k Gold Ruby Small Huggie Earrings 1/2 Inch 1 Carat
Regular Price: $1,653.00
14k White Gold Round and Radiant Lab-Grown Diamond Hoop Earrings | Pave and Prong Setting | VS | Hinged Back
Regular Price: $780.00
14k White Gold Round Lab-Grown Diamond Hoop Earrings | Prong Setting | VS | Huggie Post Back
Regular Price: $788.00
14k White Gold Round Lab-Grown Diamond Hoop Earrings | Prong Setting | VS | Post Back
Regular Price: $810.00
Women's 18K Gold & Sterling Silver Quadra Popcorn Diamond Studs
Regular Price: $816.00
Women's 18K Gold & Sterling Silver Quadra Popcorn Emerald Studs
Regular Price: $822.00
14k White Gold Round Lab-Grown Diamond Hoop Earrings | Prong Setting | VS | Hinged Back
Regular Price: $824.00
Dangling Flower Earrings with Black and White Diamonds 0.53ct 14K Gold
Regular Price: $1,048.00
Women's 14K Gold Diamond Swirl Drop Earrings | Screw Back | 0.32ct
Regular Price: $924.00
There are no questions for this product.
Loading...
Women's 18K Gold & Sterling Silver Quadra Popcorn Diamond Studs
Women's 18K Gold & Sterling Silver Quadra Popcorn Sapphire Studs