| Item Code | CUPS/14YEBW |
|---|---|
| Warranty | Lifetime |
| Metal | 14K Yellow Gold |
| Width | 3/16in (5.5mm) |
| Length | 7in (178mm) |
| Link Type | Curb |
| Chain/Bracelet Type | Chain Link |
| Clasp | Lobster Claw |
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
ORLAIDA
Feb 6, 2024
48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
Women's 14K White Gold Solid Curb Bracelet
14K White Gold Solid Figaro Bracelet For Women