| Item Code | RPDS/14WHBW |
|---|---|
| Warranty | Lifetime |
| Metal | 14K White Gold |
| Width | 1/8in (3mm) |
| Length | 7in (178mm) |
| Link Type | Rope |
| Chain/Bracelet Type | Chain Link |
| Clasp | Lobster Claw |
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Kim
Feb 6, 2024
Women's 14K Rose Gold Solid Diamond Cut Rope Bracelet
Women's 14K Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Bracelet