| Item Code | HD00112/14WHBM |
|---|---|
| Metal | 14K White Gold |
| Width | 1/16in (2mm) |
| Length | 1/4in (7mm) |
| Chain/Bracelet Type | Tennis |
| Carat Weight | 2 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | F-G |
| Clarity | VS |
Round Diamond Women's Tennis Bracelet 14k Gold 1 1/2ct
Regular Price: $4,330.00
Unique 14K Gold Yellow White Blue Diamond Tennis Bracelet for Women 1.5ct
Regular Price: $4,330.00
14K Gold Round Diamond Tennis Bracelet 2.2ct
Regular Price: $4,330.00
Solid 14K Gold 1.26 Carat Diamonds Tennis Bracelet for Women Bangle Design
Regular Price: $4,330.00
14K Gold Round Lab Diamond Tennis Bracelet for Women | Four-Prong Setting | 4ct
Regular Price: $4,330.00
2.20 Carat Diamond Tennis Bracelet 14K Gold Bezel Set
Regular Price: $4,330.00
14K Gold Round Diamond Tennis Bracelet for Women 1 3/4ct G/VS
Regular Price: $4,330.00
Women's Round Lab Grown Diamond Tennis Bracelet 14K Yellow Gold
Regular Price: $4,330.00
14K Gold Women's Round Diamond Tennis Bracelet 1.5ct 6.5in-7.5in
Regular Price: $4,330.00
Ladies' 14K Gold Diamond Flower Tennis Bracelet 1.81ct
Regular Price: $4,330.00
There are no questions for this product.
Loading...
Men's Sterling Silver Mariner Link Chain
Women' Unique 14K Yellow Gold Lab Grown Diamond Tennis Bracelet