| Item Code | 890908 |
|---|---|
| Warranty | 12 months |
| Approx. Weight | 26.5 g |
| Metal | 10k Gold |
| Width | 1 1/4in (33mm) |
| Length | 1 1/2in (42mm) |
| Pendant Type | Medusa |
| Jewelry Shape | Round |
| Carat Weight | 0.52 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | G-H |
| Clarity | VS-SI |
| Stone Setting Type | Pave |
10k Gold Red Enamel Medusa Head Pendant Versace Style Diamond Medallion
Regular Price: $15,468.00
10k Gold Medusa Medallion Versace Style Diamond Pendant 1.86ct
Regular Price: $10,451.00
10K Gold Versace Style Diamond Pendant Medusa Medallion 0.61ct
Regular Price: $5,487.00
10K or 14K Gold Versace Style Diamond Pendant Medusa Medallion 0.62ct
Regular Price: $6,227.00
Rolex Style Diamond Pendant 3ct Yellow White Gold Crown Medallion
Regular Price: $9,149.00
5 Carat Diamond Initials Pendant For Men & Women Solid 10K Gold
Regular Price: $11,795.00
Large Diamond Lion Pendant for Men | Solid 14K Gold Medallion | 1.82ct
Regular Price: $6,532.00
Iced Out 14K Gold Diamond Medallion Pendant for Men | Round Shape | 5.5ct
Regular Price: $9,668.00
Religious Diamond Virgin Mary Medallion Pendant for Men | 14K Gold | 2.37ct
Regular Price: $7,371.00
Religious 14K Gold Diamond Virgin Mary Medallion Pendant for Men 1.88ct
Regular Price: $10,742.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Isaac
Dec 8, 2020
WI,US
Jonathan
Sep 13, 2018
NJ,US
48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
14K White Gold Ladies Blue Diamond Necklace 0.35ct La Minor
10K or 14K Gold Versace Style Diamond Pendant Medusa Medallion 0.62ct