| Item Code | HD0308 |
|---|---|
| Warranty | 12 months |
| Approx. Weight | 3.3 g |
| Metal | 14K Yellow/White Gold |
| Width | 1in (25mm) |
| Length | 1 3/4in (45mm) |
| Pendant Type | Crucifix, Cross |
| Jewelry Shape | Cross |
14k Gold Two-tone Cross Pendant 3.6 gr for Men and Women
Regular Price: $1,292.00
Patterned 14k Gold Two-tone Cross Pendant for Men and Women
Regular Price: $1,544.00
Patterned 14k Gold Crucifix Two-tone Cross Pendant for Men and Women
Regular Price: $1,544.00
Unique Patterned 14k Gold Two-tone Cross Pendant for Men and Women
Regular Price: $1,095.00
14k Gold Patterned Two-tone Cross Pendant for Men and Women
Regular Price: $1,006.00
14k Gold Two-tone Cross Patterned Pendant for Men and Women
Regular Price: $934.00
14K Gold Vintage Diamond Cut Cross Pendant for Men and Women
Regular Price: $892.00
There are no questions for this product.
Loading...
Patterned 14k Gold Two-tone Cross Pendant for Men and Women
Unique Patterned 14k Gold Two-tone Cross Pendant for Men and Women