| Item Code | 802849 |
|---|---|
| Warranty | 12 months |
| Approx. Weight | 4 g |
| Metal | 14k Gold |
| Width | 7/8in (23mm) |
| Length | 1 1/2in (39mm) |
| Carat Weight | 1.26 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond, Sapphire |
| Shape | Round |
| Color | G-H, Blue |
| Clarity | VS-SI |
| Stone Setting Type | Pave, Prong |
Women's Diamond Initial Pendant with Crown and Chain | 14K Gold Necklace | 0.69ct
Regular Price: $2,174.00
1 Carat Real Diamond Broken Heart Pendant Iced Out in 14k Gold by LUXURMAN
Regular Price: $2,345.00
Unique Ladies 1.3 Carat Diamond and Emerald Pendant Necklace in 14K Gold
Regular Price: $2,298.00
Women's Diamond Name Pendant with Chain | 14K Gold Necklace | Initial Letters | 0.64ct
Regular Price: $2,235.00
Teardrop Diamond Pendant for Women 1.25ct 14k Yellow Rose White Gold
Regular Price: $2,443.00
Ladies Diamond Crosses 14K Diamond Cross Pendant 1.36ct
Regular Price: $2,561.00
14k Gold 5 Stone Prong Set Diamond Journey Pendant 1ct
Regular Price: $2,468.00
Unique Luxurman One Carat Diamond Blue Sapphire Cocktail Ring for Women
Regular Price: $4,042.00
Unique Designer Diamonds and Blue Sapphires Earrings for Her 14k Gold
Regular Price: $3,848.00
Ladies 14 karat Solid Gold chain 16 to 18 inches long
Regular Price: $644.00
Solid 14K Gold Diamond Cut Rope Chain 2.5mm, 18in - 40in
Regular Price: $3,466.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
vladimir
Dec 26, 2023
Unique Halo Ruby and Diamond Circle Pendant For Women 14K Gold 4CT LUXURMAN
Luxurman Ladies Blue Topaz Diamond Drop Pendant 0.75ct in 14K Gold