| Item Code | HD0678 |
|---|---|
| Approx. Weight | 10 g |
| Warranty | 12 months |
| Pendant Type | Hip-Hop |
| Metal | 14k Gold |
| Width | 7/8in (23mm) |
| Length | 1 1/4in (32mm) |
| Carat Weight | 0.11 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | H |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Bezel |
Hip Hop 10K Gold Diamond Money Bag Pendant 1.15ct
Regular Price: $2,529.00
Real Hip Hop 10K Gold Diamond NBA Pendant for Men 1.5Ct
Regular Price: $3,133.00
Hip Hop 14K Gold Diamond Money Bag Pendant for Men 1.4ct
Regular Price: $2,666.00
Hip Hop 10K Gold 3D Real Gold and Diamond Power Plug Pendant for Men
Regular Price: $3,722.00
Hip Hop Real 10K Gold Rich Hood Pendant for Men 2CT Diamonds
Regular Price: $4,791.00
Hip Hop 14K Gold Diamond Money Bag Pendant for Men | Dollar Sign | 2.34ct
Regular Price: $4,102.00
Men's Iced Out 14K Gold Diamond Money Bag Pendant with Wings | Dollar Sign | 1.3ct
Regular Price: $2,350.00
Hip Hop Holy Bible Charm Real 10k Gold Pendant for Men 1ct Diamonds
Regular Price: $2,475.00
Two-Tone 14K Gold Diamond Basketball Pendant for Men | Hoop & Ball | 0.13ct
Regular Price: $1,559.00
There are no questions for this product.
Loading...48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
Religious Diamond Virgin Mary Medallion Pendant for Men | 14K Gold | 2.37ct
Men's 14K Gold Diamond Ram Head Medallion Pendant | Greek Key Design | 1.63ct