| Item Code | 804070 |
|---|---|
| Approx. Weight | 60 g |
| Warranty | 12 months |
| Pendant Type | Jesus |
| Metal | 10k Gold |
| Width | 2in (45mm) |
| Length | 1 7/8in (48mm) |
| Carat Weight | 10.5 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | H, Yellow |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Pave, Bezel |
Real Hip Hop Large 14K Yellow Gold Diamond Jesus Face Pendant 7ct
Regular Price: $20,389.00
Hip Hop 14K Gold Jesus Face Diamond Pendant for Men 3.55ct
Regular Price: $21,091.00
Large 10K or 14K Gold Hip Hop Jesus Head Diamond Pendant for Men 3ct
Regular Price: $23,250.00
14K Yellow or White Gold Round Diamond Jesus Head Pendant for Men 1.8ct
Religious Diamond Jesus Pendant for Men | 14K Gold Round Medallion | 3ct
Regular Price: $11,943.00
There are no questions for this product.
Loading...48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
Solid 10K Gold Men's Corvette Pendant with Rubies and Black Diamonds 0.2ct
Men's Genuine Black Diamond Bullet Pendant 10K Gold 1ct