| Item Code | 406870 |
|---|---|
| Approx. Weight | 12 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 10k Gold |
| Ring Style | Birthstone, Unique |
| Width | 1in (25mm) |
| Length | 31/32in (25mm) |
| Carat Weight | 2 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Color | H |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Pave |
Men's Black Onyx Diamond Ring | 10K or 14K Gold | Anchor | Square Shape | 2.5ct
Regular Price: $5,067.00
10K or 14K Gold Diamond Men's Versace Style Ring 1.88ct Medusa
Regular Price: $5,259.00
14k Gold Round Diamond Men's Wedding Ring 1.35ct
Regular Price: $5,475.00
10K or 14K Gold Men's Rolex Style Diamond Statement Pinky Ring 2.5ct
Regular Price: $4,948.00
Unique Diamond Band For Men in 10K or 14K Gold by LUXURMAN
Regular Price: $6,072.00
Men's Wide Wedding Band with Princess Cut Diamonds 2.11ct 10K or 14K Gold
Regular Price: $5,585.00
10K or 14K Gold Nugget Men's Black Onyx Diamond Ring 1.5ct
Regular Price: $5,534.00
10K or 14K Yellow Gold Men's Diamond Ring 2.88ct
Regular Price: $5,154.00
3 Carat Diamond Eternity Band in 10k Gold for Men
Regular Price: $5,947.00
Unique Men's Diamond Gold Ring by Luxurman 3.5ct Pave Set Round Diamonds 10K or 14K
Regular Price: $6,515.00
36mm Rolex Datejust Diamond Watch for Men With Gold Diamond Bezel and Two-Tone Bracelet
Regular Price: $14,784.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Keith
May 18, 2023
David
May 16, 2022
OH,US
Xavier
Jan 31, 2022
TX,US
Danielle
Sep 10, 2020
MD,US
Pierce
Jun 17, 2020
VA,US
Unique 14K Gold Two Tone Diamond Engagement Ring 1.8ct by Luxurman
2 Carat Diamond Pinky Ring or Wedding Band for Men in 10K Gold by Luxurman