| Item Code | HD0487 |
|---|---|
| Approx. Weight | 4.6 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 14K Yellow/White Gold |
| Width | 1/16in (2mm) |
| Chain/Bracelet Type | Bangle, Stackable |
| Carat Weight | 0.08 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | White |
Two Tone Gold Women's Polished Bangle Bracelet with Diamonds
Regular Price: $3,017.00
14k Two Tone Gold Women's Polished The Tubogas Stretch Bangle Bracelet with Diamond 3.2mm
Regular Price: $3,092.00
Two Tone Gold Women's Polished Bangle Bracelet with Diamonds
Regular Price: $2,364.00
Two Tone Gold Women's Polished Bangle Bracelet with Diamonds
Regular Price: $2,865.00
Women's 14K Gold Diamond Bangle Bracelet | Round Cluster Design | 0.26ct
Regular Price: $3,389.00
Women's 14K Gold Bangle Bracelet with Baguette Round Diamonds 0.55ct
Regular Price: $3,516.00
Elegant 14K Gold Diamond Bangle for Women | Multi-Shape Cuts | 1.02ct
Regular Price: $4,101.00
14K Gold Diamond Flower Bangle Bracelet for Women | Curved Shape | 0.92ct
Regular Price: $4,100.00
Women's 14K Gold Diamond Floral Bangle Bracelet | Prong Setting | 1.13ct
Regular Price: $4,386.00
There are no questions for this product.
Loading...
Two Tone Gold Women's Polished Bangle Bracelet with Diamonds
Two Tone Gold Women's Polished Bangle Bracelet with Diamonds