| Item Code | HD1004 |
|---|---|
| Approx. Weight | 22.9 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | White Sterling Silver |
| Width | 1/4in (6mm) |
| Length | 18in (457mm) |
| Link Type | Jax |
| Clasp | Pear Shaped Lobster |
Rhodium Plated Sterling Silver Polished Ball Necklace | Pear Shaped |for Men and Women 10mm
Regular Price: $716.00
Sterling Silver | Rhodium Finish 6.3mm | Polished Miami Cuban Chain | Lobster Clasp | 6.3mm | for Men and Women
Regular Price: $1,061.00
Sterling Silver Diamond Cut/Textured Figaro Chain | Lobster Clasp | 9.5mm | for Men
Regular Price: $800.00
Men's Sterling Silver Diamond Cut/Textured Curb Chain | Lobster Clasp | 9.5mm
Regular Price: $803.00
Sterling Silver Textured Rope Chain | Lobster Clasp | 5mm | for Men
Regular Price: $837.00
Sterling Silver Rhodium Finish Diamond Cut/TexturedBox Chain | Lobster Clasp | 3.9mm | for Men
Regular Price: $879.00
Sterling Silver Rhodium Finish Polished Bead Necklace | Fancy Pear Shaped Lobster Clasp | 9.2mm | for Men
Regular Price: $953.00
Sterling Silver Flat Miami Cuban Chain | Lobster Clasp | for Men 9.3mm
Regular Price: $1,050.00
Sterling Silver Gun Metal Satin/ Matte Necklace | Lobster Clasp | 5mm | for Men
Regular Price: $1,403.00
There are no questions for this product.
Loading...
Sterling Silver Rhodium Finish Polished Bead Necklace | Fancy Pear Shaped Lobster Clasp | 9.2mm | for Men
Sterling Silver Gun Metal Satin/ Matte Necklace | Lobster Clasp | 5mm | for Men