| Item Code | 501593 |
|---|---|
| Warranty | 12 months |
| Approx. Weight | 3 g |
| Metal | Sterling Silver |
| Width | 9/16in (15mm) |
| Length | 1/2in (16mm) |
| Jewelry Shape | Heart |
| Carat Weight | 0.01 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | H |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Flush |
Luxurman Love Quotes Necklace Sterling Silver Double Hearts Diamond Pendant
Regular Price: $205.00
Small Heart Bow Diamond Pendant 0.17ct Sterling Silver
Regular Price: $255.00
Luxurman Love Quotes: Sterling Silver Heart Shape Diamond Key Necklace
Regular Price: $171.00
14k Gold Round Diamond Puffed Heart Pendant 0.03ct
Regular Price: $399.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
ralph
Feb 17, 2025
MI,US
Lola
Dec 6, 2021
Simple and pretty
10K Gold Last Supper Diamond Pendant for Men Medallion by Luxurman
Diamond Dog Tags 10K Gold Iced Out Small Dog Tag Pendant by Luxurman