| Item Code | 800303 |
|---|---|
| Warranty | 12 months |
| Approx. Weight | 30 g |
| Metal | 10k Gold |
| Width | 9/16in (14mm) |
| Length | 8 1/2in (220mm) |
| Carat Weight | 2.5 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Color | H, Blue, Yellow |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Prong |
Men's Yellow Blue White Diamond Bracelet | Solid 10K or 14K Gold | 2.5 ct
Regular Price: $17,088.00
Modern Solid Gold Men's Baguette Diamonds Bracelet 7.95ct
Regular Price: $13,792.00
Solid 10K White Rose or Yellow Gold Nugget Style Bracelet for Men 20mm
Regular Price: $13,754.00
Solid 10k Gold Men's Diamond Bracelet 6 Carats Iced Out Cuban Link Design
Regular Price: $12,212.00
Luxurman Black Diamond 2 Row Men's Diamond Tennis Bracelet Solid 10k Gold 7ctw
Regular Price: $11,500.00
Solid 10K Gold 3-Row Prong Diamond Bracelet For Men 1.85ct
Regular Price: $11,827.00
Men's Diamond Bracelet Solid 10K or 14K Yellow White Rose Gold 4ct
Regular Price: $10,072.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Gustavo
Jan 25, 2021
FL,US
Leon
Dec 17, 2020
MI,US
Benjamin
Aug 13, 2019
IN,US
Richard
Jan 21, 2019
PA,US
Jess-ler
Apr 8, 2014
48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
10K or 14K Gold Men's Diamond Bracelet 1.95ct
Hip Hip Real 10K Gold 8-Row Tennis Diamond Bracelet for Men 10 Carats