| Item Code | 406926 |
|---|---|
| Approx. Weight | 10 g |
| Warranty | 12 months |
| Ring Style | Birthstone, Pinky, Signet |
| Metal | 10k Gold |
| Width | 6/8in (20mm) |
| Length | 25/32in (20mm) |
| Personalization | Yes |
| Carat Weight | 2 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Color | H-I |
| Clarity | SI-I |
| Stone Setting Type | Pave |
2 Carat Diamond Pinky Ring or Wedding Band for Men in 10K Gold by Luxurman
Regular Price: $4,406.00
Men's Diamond Pinky Ring by Luxurman 1 Carat 10K or 14K Gold
Regular Price: $4,751.00
10K Gold Diamond Ring for Men 1.35ct by Luxurman Pinky Ring
Regular Price: $4,739.00
Luxurman 2 carat Men's Diamond Ring 10k Gold Pinky Ring
Regular Price: $5,451.00
10K Gold Diamond Ring for Men 1.75ct Pinky Ring by Luxurman
Regular Price: $5,274.00
Men's Diamond Ring 10K or 14K Gold Curb Chain Design Ring 3 Carat Diamonds
Regular Price: $5,170.00
Men's Rectangular Blue White Red Diamond Statement Ring | Invisible Channel Prong Set | 10K or 14K Gold | 2ct
Regular Price: $4,522.00
Unique Men's 10K or 14K Gold Diamond Wedding Ring | Princess Cut | Blue Yellow White Diamonds | 1.88ct
Regular Price: $4,560.00
10K Gold Men's Diamond Ring 2 Carat by Luxurman Pinky Ring
Regular Price: $4,559.00
Men's 10K Gold 2.5 Carat Luxurman Diamond Pinky Ring For Men
Regular Price: $4,834.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Kiron
Mar 16, 2021
NY,US
Tim
Oct 5, 2019
48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
Unique 14k Gold Designer Diamond Fashion Ring for Women 1.25ct By Luxurman
Large Diamond Ring for Men 10k Gold 1.75ct by Luxurman