| Item Code | 004954 |
|---|---|
| Approx. Weight | 2 g |
| Warranty | 12 months |
| Pendant Type | Key |
| Metal | 14k Gold |
| Width | 3/8in (10mm) |
| Length | 1 1/2in (39mm) |
| Jewelry Shape | Key |
| Carat Weight | 0.2 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | G-H |
| Clarity | VS-SI |
| Stone Setting Type | Pave, Prong |
Small Solid 14K Gold Round Diamond Key Pendant for Women 0.25ct
Regular Price: $977.00
Mini 14K Gold Round Diamond Key Pendant for Women 0.25ct by Luxurman
Regular Price: $1,014.00
Small 14K Gold Diamond Key Pendant for Women 0.3ct
Regular Price: $919.00
White Black Diamond Key Pendant 14K 0.39ct
Regular Price: $1,151.00
There are no questions for this product.
Loading...48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
Key Necklaces 14K Gold Diamond Key Pendant 0.43ct
Ladies Necklaces 14K Gold Diamond Key Pendant 2 carats