| Item Code | 205051 |
|---|---|
| Approx. Weight | 34 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 10k Gold |
| Width | 9/16in (15mm) |
| Length | 8 1/2in (215mm) |
| Carat Weight | 6.28 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | H-I |
| Clarity | SI-I |
| Stone Setting Type | Pave |
Men's Yellow Blue White Diamond Bracelet | Solid 10K or 14K Gold | 2.5 ct
Regular Price: $17,088.00
Iced Out Men's Diamond Bracelet 10k Gold 10 Carats Round Baguette Diamonds
Regular Price: $12,766.00
Men's Diamond Bracelet 3 Row Tennis Bracelet Solid 10k Gold 8.5 Carats
Regular Price: $16,544.00
Solid 10k Gold Men's Diamond Bracelet 6 Carats Iced Out Cuban Link Design
Regular Price: $12,212.00
5 Carats Round Diamond Tennis Bracelet For Men & Women Bezel Setting 10k Gold
Regular Price: $10,844.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Gary
Jan 3, 2020
Bracelet
Kevin
Jun 4, 2016
Men's 10K Gold Pave Diamond Bracelet 5.25ct Bracelet
Men's Diamond Bracelet in Sterling Silver 5 carats