| Item Code | 720000W |
|---|---|
| Warranty | 12 months |
| Approx. Weight | 64.1 g |
| Metal | Sterling Silver |
| Width | 2 9/16in (65mm) |
| Length | 3 11/16in (93mm) |
| Pendant Type | Cartoon |
| Carat Weight | 4.25 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | H-I |
| Clarity | SI-I |
| Stone Setting Type | Pave |
Real Diamond Popeye Pendant for Men in Sterling Silver 4ct
Regular Price: $3,563.00
Diamond Popeye Pendant in Sterling Silver 4ct Gold Plated
Regular Price: $3,196.00
Custom Super Mario Real Diamond Pendant in Sterling Silver 2.5ct
Regular Price: $3,085.00
Diamond Bugs Bunny Pendant 2.48ct Gold Plated Silver
Regular Price: $2,579.00
Real 10K Gold Diamond Mickey Mouse Pendant Cartoon Character 3.25ct
Regular Price: $5,489.00
Vegeta Real 10K Gold Diamond Dragon Ball Z Pendant for Men 0.75ct Charm
Regular Price: $2,919.00
Emoji Ghost Symbol Real Diamond Pendant for Men 1CT 14K Gold by Luxurman
Regular Price: $2,687.00
| Question: | |
| Answer: |
Yes we can do brown enamel on head and hands and off white enamel on the bags. We can do glow in the dark enamel as well in certain colors. |
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Lawrence
Feb 2, 2023
Nice size moneybags Ducktails pendant
Chris
Jan 11, 2023
Amazing quality
Solid 10K or 14K Gold Diamond Dog Tag Pendant for Men 3.25 Carats Iced Out Design
Small Engravable Dog Tag Pendant Solid 14k Gold with Black Diamonds 0.25ct
by Jermayne Feb 6, 2023