| Item Code | 100581 |
|---|---|
| Warranty | 12 months |
| Metal | 14K Gold |
| Width | 1 7/16in (37mm) |
| Length | 2 1/8in (54mm) |
| Pendant Type | Animal |
| Type of Gemstone | Diamond |
|---|---|
| Shape | Round |
| Color | G-H, Black |
| Clarity | VS-SI, AAA |
| Stone Setting Type | Pave |
Large 2 Inches Long Diamond Cross Pendant for Men and Women 14K Gold 5 Carats
Regular Price: $8,500.00
14K Gold Round Diamond Cross Pendant 4.40ct
Regular Price: $11,028.00
Customizable 14K Gold Oversized Diamond Dog Tag Pendant for Men 1 Carat
Regular Price: $7,226.00
14K Gold Diamond Praying Hands Rosary Cross Pendant 6ct
Regular Price: $10,714.00
2 inch Men's Black Diamond Dog Tag Pendant 14K Gold 7.5ct
Regular Price: $11,743.00
14k Gold Allah Symbol Islamic Diamond Pendant 4ct
Regular Price: $14,668.00
Luxurman 4 Carat Round & Baguette Diamond Cross Pendant For Men in 14k Gold
Regular Price: $8,647.00
Large 2 Inch Men's Diamond Star Pendant 14k White Rose Yellow Gold 5 Carats
Regular Price: $8,275.00
Custom 14K Gold Diamond Initial Letter Pendant for Men & Women 4ct
Regular Price: $9,950.00
Solid Gold Franco Chain Necklace for Men 14K 3.5mm 20-32"
Regular Price: $10,869.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Kirk
Mar 20, 2023
Above and beyond
48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
Real Diamond Dog Tag Pendant with Crown 10k Gold White & Black Diamonds 1ct
Large Diamond Hamsa Pendant in 10K or 14K Gold Unique Round & Baguette Diamonds 2.5ct