| Item Code | 804001 |
|---|---|
| Warranty | 12 months |
| Approx. Weight | 45 g |
| Metal | 10k Gold |
| Width | 2 1/4in (57mm) |
| Length | 3 15/16in (100mm) |
| Pendant Type | Animal |
| Carat Weight | 7.25 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | H |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Pave |
US Mint American Liberty 1oz Gold Coin Pendant w Diamond Bezel 2ct 2017
Regular Price: $13,042.00
Real Diamond Scooby Doo Cartoon Pendant for Men in 10K Gold 0.9ct
Regular Price: $12,627.00
Custom-made Solid 10K Yellow Gold Diamond Pendant for Men 5.9ct
Regular Price: $19,104.00
Unique Men's Diamond Tiger Pendant 10K or 14K Gold with Black Enamel 4ct
Regular Price: $14,306.00
Men's 10K Gold Diamond Double Dog Tag Pendant | Pave Setting | 11ct
Regular Price: $15,615.00
Money is Life Diamond Pendant for Men 10K Gold 4ct
Regular Price: $15,856.00
14K Gold Diamond Dog Tag Pendant for Men | Guan Yu | 4.68ct
Regular Price: $12,481.00
Custom 10K Gold Diamond Initial Pendant for Men 6.5ct Large Round Medallion
Regular Price: $18,857.00
Large Religious 14K Gold Diamond Virgin Mary Medallion Pendant for Men 8ct
Regular Price: $17,150.00
Real 10K or 14K Gold VS Diamond Cancer Pendant for Men By Joe Rodeo 10.46ct
Regular Price: $23,358.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Ruben
Feb 10, 2023
Amazing
48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
Large Size Diamond Shape Charm Pendant 0.5CT in 14K Gold by Luxurman
Luxurman Love Quotes Sterling Silver Gold Pltd Ladies Diamond Leaf Pendant