| Item Code | M13435 |
|---|---|
| Model Number | SPP042W |
| UPC | 190605423974 |
| Glasses Style | Square |
| Glasses Type | RX-Sunglasses |
| Frame Color | Orange |
| Frame Material | Plastic |
| Lens Color | Grey |
| Bridge Size | 23 mm |
| Sun Protection | 100% UV |
| Temple Length | 145 mm |
Philipp Plein Unisex Designer Rectangle RX-Sunglasses SPP095M0700 Acetate Frame
Regular Price: $975.00
Dior Unisex Designer Shield Sunglasses DIORFASTM1I10A8 Smoke Mirror Lenses
Regular Price: $975.00
Dior Unisex Designer Oval Ivory RX-Sunglasses CDDIAMONDR1I50F0 Acetate Frame
Regular Price: $975.00
Gucci Unisex Designer Shield Sunglasses GG1245S004 Grey Lenses
Regular Price: $1,100.00
Philipp Plein Unisex Designer Aviator Sunglasses SPP077V523X
Regular Price: $899.00
Saint Laurent Unisex Designer Round Eyeglasses SL699005 Clear Demo Lenses
Regular Price: $870.00
Dolce & Gabbana Unisex Designer Butterfly black Sunglasses DG230801/87/41 Metal Frame
Regular Price: $869.00
Dolce & Gabbana Unisex Designer Rectangle Gold Sunglasses DG230702/6E/61 Metal Frame
Regular Price: $869.00
Dolce & Gabbana Unisex Designer Rectangle black Sunglasses DG230701/6G/61 Metal Frame
Regular Price: $869.00
Saint Laurent Unisex Designer Geometric Sunglasses SL303JERRY010 Metal Frame
Regular Price: $840.00
There are no questions for this product.
Loading...
Philipp Plein Women's Designer Square RX-Sunglasses SPP0670700 Plastic Frame
Philipp Plein Men's Designer Rectangle RX-Sunglasses SPP044M0AGQ Plastic Frame