| Item Code | M13451 |
|---|---|
| Model Number | SPP007V |
| UPC | 190605564615 |
| Glasses Style | Aviator |
| Glasses Type | RX-Sunglasses |
| Frame Color | Shiny Gunmetal |
| Frame Material | Metal |
| Lens Color | Light Gradient Grey |
| Bridge Size | 12 mm |
| Sun Protection | 100% UV |
| Temple Length | 145 mm |
Saint Laurent Unisex Designer Square RX-Sunglasses SL801002 Brown Lenses
Regular Price: $525.00
Saint Laurent Unisex Designer Square RX-Sunglasses SL801001 Grey Lenses
Regular Price: $525.00
Saint Laurent Unisex Designer Square RX-Sunglasses SL761002 Brown Lenses
Regular Price: $525.00
Saint Laurent Unisex Designer Square RX-Sunglasses SL761001 Dark Grey Lenses
Regular Price: $525.00
Saint Laurent Unisex Designer Square RX-Sunglasses SL761003 ACETATE Frame
Regular Price: $525.00
Saint Laurent Unisex Designer Square Eyeglasses SL559OPT003 Clear Demo Lens
Regular Price: $615.00
Saint Laurent Unisex Designer Square Eyeglasses SL559OPT001 Clear Demo Lens
Regular Price: $615.00
Celine Unisex Designer Square Eyeglasses CL50147I51045 Clear Demo Lens
Regular Price: $615.00
Tom Ford Unisex Designer Rectangle Sunglasses FT0401SASHA01N Green Lenses
Regular Price: $630.00
Saint Laurent Unisex Designer Square RX-Sunglasses SL51BSLIM005 ACETATE Frame
Regular Price: $630.00
There are no questions for this product.
Loading...
Philipp Plein Men's Designer Aviator RX-Sunglasses SPP046V0722 Acetate Frame
Philipp Plein Women's Designer Square RX-Sunglasses SPP092M700Y Plastic Frame