| Item Code | M13452 |
|---|---|
| Model Number | SPP046V |
| UPC | 190605403310 |
| Glasses Style | Aviator |
| Glasses Type | RX-Sunglasses |
| Frame Color | Shiny Havana |
| Frame Material | Acetate |
| Lens Color | Green |
| Bridge Size | 15 mm |
| Sun Protection | 100% UV |
| Temple Length | 145 mm |
Saint Laurent Men's Designer Square RX-Sunglasses SL762004 ACETATE Frame
Regular Price: $788.00
Philipp Plein Men's Designer Aviator Sunglasses SPP008M0700 Grey Lenses
Regular Price: $795.00
Gucci Men's Designer Aviator Sunglasses GG1188S005 Green Lenses
Regular Price: $803.00
Philipp Plein Men's Designer Rectangle RX-Sunglasses SPP044M809X Plastic Frame
Regular Price: $810.00
Tom Ford Men's Designer Round Eyeglasses FT5871-B053/49 Clear Blue Light Block Lenses
Regular Price: $810.00
Dior Men's Designer Square RX-Sunglasses DIORBLACKSUITS6I13A0 Acetate Frame
Regular Price: $810.00
Philipp Plein Men's Designer Aviator RX-Sunglasses SPP073M566G Metal Frame
Regular Price: $825.00
Dior Men's Designer Square Sunglasses CDDIAMONDR5UF2H0 Brown Lenses
Regular Price: $825.00
Tom Ford Men's Designer Square RX-Sunglasses FT108152E Brown Lenses
Regular Price: $848.00
There are no questions for this product.
Loading...
Philipp Plein Women's Designer Geometric RX-Sunglasses SPP066M06Z8 Acetate Frame
Philipp Plein Unisex Designer Aviator RX-Sunglasses SPP007V0508 Metal Frame