| Item Code | HD0305 |
|---|---|
| Warranty | 12 months |
| Approx. Weight | 4.3 g |
| Metal | 14K Yellow/White Gold |
| Width | 1 1/8in (28mm) |
| Length | 1 15/16in (50mm) |
| Pendant Type | Crucifix, Cross |
| Jewelry Shape | Cross |
Patterned 14k Gold Two-tone Cross Pendant for Men and Women
Regular Price: $1,544.00
14k Gold Two-tone Cross Pendant 3.6 gr for Men and Women
Regular Price: $1,292.00
Unique Two-tone 14k Gold Cross Pendant for Men and Women
Regular Price: $1,185.00
Unique Patterned 14k Gold Two-tone Cross Pendant for Men and Women
Regular Price: $1,095.00
There are no questions for this product.
Loading...
14k Gold Patterned Two-tone Cross Pendant for Men and Women
14K Gold Polished Interlocking Women's Hearts Key Pendant