| Item Code | 001263 |
|---|---|
| Approx. Weight | 42.5 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 10k Gold |
| Width | 1/4in (6mm) |
| Length | 19in (483mm) |
| Chain/Bracelet Type | Tennis |
| Carat Weight | 4 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Color | H |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Bezel |
10K Gold Prong Set Men's Round Diamonds Chain Eternity Tennis Necklace 10.5Ct
Regular Price: $16,993.00
Men's Diamond Tennis Chain in Real 10k Gold Affordable 2 Row Necklace 1ct
Regular Price: $16,410.00
Round Diamond Tennis Necklace Men's Chain 14K Gold 32in 14.06ct
Regular Price: $21,075.00
4 Prong Yellow White Diamond Tennis Necklace for Men Women | 14K Gold | 10ct
Regular Price: $17,511.00
3 Prong 14K Gold Lab Diamond Tennis Necklace for Men and Women
Regular Price: $8,564.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Dan
Apr 21, 2020
Amazing chain
Real Hip Hop Iced Out Miami Cuban Link Diamond Chain for Men 10K Gold
Solid 14K Gold Diamond Cuban Link Chain 1 Kilo