| Item Code | 406722Y |
|---|---|
| Warranty | 12 months |
| Approx. Weight | 8 g |
| Metal | Sterling Silver |
| Width | 3/4in (20mm) |
| Length | 1 9/16in (40mm) |
| Pendant Type | Hip-Hop, Jesus |
| Carat Weight | 0.75 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | Yellow |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Bezel, Pave |
10k Gold Micro Jesus Piece Yellow Diamond Face Pendant 0.5ct by Luxurman
Regular Price: $1,568.00
Religious Yellow Diamond Jesus Head Pendant for Men | 10K Gold | 0.8ct
Regular Price: $2,487.00
Sterling Silver Diamond Jesus Face Pendant 0.84ct
Regular Price: $1,421.00
Mini Diamond Jesus Face Pendant Solid 10K Gold 1/2 Carat Red Diamonds
Regular Price: $1,653.00
Large Black Diamond Jesus Face Pendant 0.85ct Sterling Silver 3 Inches Long
Regular Price: $1,716.00
Mini Diamond Jesus Head Pendant Solid 10K Gold 1/2 carat
Regular Price: $1,571.00
Mini Diamond Jesus Head Pendant Solid 10K Gold 1/2 carat Blue Diamonds
Regular Price: $1,785.00
Unique Mini Jesus Pendant 10K Gold 1/2 Ct Blue Red Yellow Diamonds
Regular Price: $1,785.00
Mini Black Diamond Jesus Head Pendant Charm Solid 10K Gold 1/2 carat
Regular Price: $1,853.00
Sterling Silver Diamond Jesus Face Pendant 0.84ct Gold Plated
Regular Price: $1,766.00
There are no questions for this product.
Loading...
Religious 14K Gold Diamond Anchor Pendant for Men | Jesus Design | 0.7ct
Religious Yellow Diamond Jesus Head Pendant for Men | 10K Gold | 0.8ct