| Item Code | FSDS/14WHBM |
|---|---|
| Warranty | Lifetime |
| Metal | 14K White Gold |
| Width | 1/8in (2.5mm) |
| Length | 7 1/2in (191mm) |
| Link Type | Franco |
| Chain/Bracelet Type | Chain Link |
| Clasp | Lobster Claw |
Men's Solid Diamond Cut Franco Bracelet 14K Yellow Gold
There are no questions for this product.
Loading...
Men's Solid Diamond Cut Franco Bracelet 14K Rose Gold
Men's Solid Diamond Cut Franco Bracelet 14K Yellow Gold