| Item Code | CUDS/14YEBM |
|---|---|
| Warranty | Lifetime |
| Metal | 14K Yellow Gold |
| Width | 3/16in (4.5mm) |
| Length | 7 1/2in (191mm) |
| Link Type | Curb |
| Chain/Bracelet Type | Chain Link |
| Clasp | Lobster Claw |
36mm Men's Diamond Bezel Rolex Watch Datejust Oyster Perpetual Black Dial 1.4ct
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Veronica
Feb 11, 2024
10K Yellow Gold Solid Diamond Cut Curb Bracelet For Men
Men's Solid Curb Bracelet 10K Yellow Gold