| Item Code | 407169 |
|---|---|
| Warranty | 12 months |
| Approx. Weight | 27 g |
| Metal | 10k Gold |
| Width | 1/2in (12mm) |
| Length | 8 1/4in (210mm) |
| Link Type | Mariner |
| Chain/Bracelet Type | Chain Link |
| Carat Weight | 8 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Baguette, Round |
| Color | H |
| Clarity | SI-I |
| Stone Setting Type | Channel, Pave |
Iced Out Men's Diamond Bracelet 10k Gold 10 Carats Round Baguette Diamonds
Regular Price: $12,766.00
Solid 10k Gold Men's Diamond Bracelet 6 Carats Iced Out Cuban Link Design
Regular Price: $12,212.00
Men's 10K Gold Pave Diamond Bracelet 5.25ct Bracelet
Regular Price: $14,929.00
Modern Solid Gold Men's Baguette Diamonds Bracelet 7.95ct
Regular Price: $13,792.00
Men's Yellow Blue White Diamond Bracelet | Solid 10K or 14K Gold | 2.5 ct
Regular Price: $17,088.00
10K or 14K White Yellow Gold Men's Diamond Two-Tone Bracelet 4ct
Regular Price: $14,911.00
Men's Diamond Bracelet 3 Row Tennis Bracelet Solid 10k Gold 8.5 Carats
Regular Price: $16,544.00
Luxurman White and Black Diamond Tennis Bracelet For Men in 10k Gold 8.5ct
Regular Price: $16,203.00
Round Pave Diamond Bracelet for Men 6.28ct 10K Gold
Regular Price: $15,243.00
3 Row Men's Diamond Bracelet 4.75ct 10K Gold Tennis Bracelet Design
Regular Price: $15,933.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
PAUL
Jan 16, 2024
48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
Real Diamond Bracelet for Men in Sterling Silver 3.18ct
Iced Out Men's Diamond Bracelet 10k Gold 10 Carats Round Baguette Diamonds