| Item Code | 890654 |
|---|---|
| Approx. Weight | 107 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 10k Gold |
| Width | 1 1/5in (29mm) |
| Length | 8 1/4in (207mm) |
| Chain/Bracelet Type | Iced Out/Bust Down |
| Carat Weight | 21.93 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Color | G |
| Clarity | VS |
| Stone Setting Type | Pave |
Hip Hop 10K Gold Custom 9 Row Black Diamond Bracelet
Regular Price: $44,822.00
Solid 10K or 14K Gold Miami Cuban Link Chain VS Diamond Bracelet for Men 16mm Wide
Regular Price: $51,700.00
Fully Iced Out VS Diamond Bracelet for Men in 10K or 14K Gold by Joe Rodeo 21 Carats
Regular Price: $37,468.00
Solid 10K or 14K Gold Men's Miami Cuban Link Diamond Bracelet by Luxurman 9ct 17mm
Regular Price: $33,398.00
Customizable 12mm Name Inscribed G VS Diamonds Miami Cuban Bracelet 18k Gold
Regular Price: $17,828.00
Real Diamond Miami Cuban Link Chain Bracelet For Men in 10K Gold 14mm
Regular Price: $33,583.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Charles
Feb 24, 2022
High-quality diamond bracelet with timeless design
48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
Designer 45ct Men's Diamond Bracelet 10K or 14K Gold Princess Cut Invisible Set Diamonds
Unique 18K Gold Round & Baguette Diamond Tennis Bracelet for Men & Women