| Item Code | 501182 |
|---|---|
| Approx. Weight | 21 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 10k Gold |
| Width | 1/2in (13mm) |
| Length | 8in (203mm) |
| Carat Weight | 3 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | H-I |
| Clarity | SI-I |
| Stone Setting Type | Pave |
Real 10K or 14K Gold Cuban Chain Link Diamond Bracelet for Men | Clover Sphere Design | 4ct
Regular Price: $8,182.00
Charm 10K or 14K Gold Diamond Cross Bracelet for Men | Infinity Link Design | 2.5ct
Regular Price: $8,373.00
Men's 10K or 14K Gold Diamond Cuban Link Bracelet | Box Clasp | 4.5ct
Regular Price: $7,733.00
Men's White Black Diamond Tennis Bracelet Solid 10k Gold 3 Rows 1.85 Carat
Regular Price: $8,437.00
Solid 10k Gold Men's Diamond Bracelet 6 Carats Iced Out Cuban Link Design
Regular Price: $12,212.00
Men's Diamond Bracelet Solid 10k Gold Mariner Chain Style 3.5 Carats
Regular Price: $7,066.00
10K Gold Bezel Set Round Diamond Tennis Bracelet 1.65ct by Luxurman
Regular Price: $7,500.00
5 Carats Round Diamond Tennis Bracelet For Men & Women Bezel Setting 10k Gold
Regular Price: $10,844.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Alton
Apr 22, 2021
VA,US
Kayla
Dec 22, 2014
48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
Men's Sterling Silver Diamond Bracelet 7ct
Men's Diamond 10K Gold 3.29ct Bracelet