| Item Code | 100572 |
|---|---|
| Warranty | 12 months |
| Approx. Weight | 7 g |
| Metal | 10k Gold |
| Width | 1in (25mm) |
| Length | 1 7/16in (36mm) |
| Pendant Type | Medallion |
| Jewelry Shape | Round |
| Carat Weight | 0.9 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | Blue, H |
| Clarity | SI, SI-I |
| Stone Setting Type | Pave, Bezel |
Men's 10K or 14K Gold Diamond Medallion Pendant with Arabic Calligraphy | Greek Key Design | 1ct
Regular Price: $3,279.00
Religious 14K Gold Diamond Virgin Mary Pendant for Men | Lady of Guadalupe | 0.7ct
Regular Price: $3,122.00
Crown Diamond Pendant 0.95ct Rolex Style Medallion 10k Gold
Regular Price: $4,842.00
Customizable Solid 14K Gold Men's Diamond Medallion Initial Pendant 2 Carat
Regular Price: $5,095.00
Men's 14K Gold Diamond Globe Pendant with Black Enamel | World Map Design | 2ct
Regular Price: $4,102.00
10K or 14K Gold Versace Style Diamond Pendant Medusa Medallion 0.62ct
Regular Price: $6,227.00
Real 10K Gold Angel Diamond Medallion Pendant For Men 2.15 CT
Regular Price: $5,938.00
10K Gold Last Supper Diamond Pendant for Men Medallion by Luxurman
Regular Price: $2,123.00
14K Gold Vintage Versace Style Diamond Pendant Medusa Medallion 2ct
Regular Price: $5,166.00
14K Gold Unisex Diamond Versace Style Pendant 0.60ct Medusa Medallion
Regular Price: $4,807.00
There are no questions for this product.
Loading...
Unique Solid 10K or 14K Gold Blue Sapphires Diamond Star of David Pendant for Men 2ct
Large Romantic 14K Gold Round Cut Diamond Heart Pendant 2.8ct