| Item Code | FSPS/14YEBM |
|---|---|
| Warranty | Lifetime |
| Metal | 14K Yellow Gold |
| Width | 1/8in (2.5mm) |
| Length | 7 1/2in (191mm) |
| Link Type | Franco |
| Chain/Bracelet Type | Chain Link |
| Clasp | Lobster Claw |
Men's Solid Diamond Cut Franco Bracelet 14K Yellow Gold
There are no questions for this product.
Loading...
Men's 14K White Gold Solid Franco Bracelet
Men's 10K Yellow Gold Solid Mariner Bracelet