| Item Code | FSPS/14ROBM |
|---|---|
| Warranty | Lifetime |
| Metal | 14K Rose Gold |
| Width | 1/8in (2.5mm) |
| Length | 7 1/2in (191mm) |
| Link Type | Franco |
| Chain/Bracelet Type | Chain Link |
| Clasp | Lobster Claw |
Men's Solid Diamond Cut Franco Bracelet 14K Yellow Gold
There are no questions for this product.
Loading...
Men's Solid Diamond Cut Franco Bracelet 14K Yellow Gold
Men's 14K White Gold Solid Franco Bracelet