| Item Code | HD0680 |
|---|---|
| Warranty | 12 months |
| Approx. Weight | 16 g |
| Metal | 14k Gold |
| Width | 1 1/8in (29mm) |
| Length | 1 3/8in (35mm) |
| Pendant Type | Animal, Zodiac Sign |
| Carat Weight | 4.62 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | H |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Pave |
Large 10K or 14K Gold Lion Head Iced out Diamond Pendant For Men 3.33ct
Regular Price: $7,676.00
Diamond Wolf Pendant for Men in 10k Gold with Enamel 2ct Iced Out Design
Regular Price: $9,638.00
10K or 14K Gold White Black Diamond Mini Bull Terrier Dog Pendant 3.85ct
Regular Price: $10,331.00
10K Gold Unique Large Lion Head Cross Pendant for Men 3.29ct by Luxurman
Regular Price: $11,737.00
Large Diamond Lion Pendant for Men | Solid 14K Gold Medallion | 1.82ct
Regular Price: $6,532.00
10K or 14K Gold Diamond Cancer Zodiac Pendant for Men 3ct | Crab Pendant
Regular Price: $6,666.00
There are no questions for this product.
Loading...
Romantic 14K Gold Open Heart Diamond Pendant with Chain for Women 0.46ct
Bold 14K Gold Diamond Tiger Head Pendant for Men 8.13ct