| Item Code | H00062 |
|---|---|
| Warranty | 12 months |
| Approx. Weight | 15 g |
| Metal | 10k Gold |
| Width | 1 3/16in (28mm) |
| Length | 2 1/8in (54mm) |
| Pendant Type | Dog Tag |
| Personalization | Yes |
| Carat Weight | 5.5 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | G-H |
| Clarity | VS-SI |
| Stone Setting Type | Prong |
Big 10K or 14K Gold Iced Out Diamond Dog Tag Pendant for Men 8 Carats 2.25 Inches
Regular Price: $12,221.00
Unique 14K Gold Diamond Jesus Anchor Pendant for Men | Iced Out Dog Tag | 6.25ct
Regular Price: $10,294.00
Large Diamond Dog Tag Pendant in 10K or 14K Gold Fully Iced Out Design 10.5ct
Regular Price: $11,981.00
Unique 10K Gold Diamond Dog Tag Pendant For Men 3D Flower Setting 3.25Ct
Regular Price: $9,064.00
Real 24K Gold Suisse Bar Diamond Dog Tag Pendant For Men Customizable 2.2ct
Regular Price: $9,020.00
Iced Out 10K or 14K Gold Designer Diamond Dog Tag Pendant 5ct
Regular Price: $6,914.00
There are no questions for this product.
Loading...48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
Hip Hop 14K Gold Diamond Money Bag Pendant for Men | Dollar Sign | 2.44ct
Men's 14K Gold Diamond Hamsa Pendant | Evil Eye Protection | 1.03ct