| Item Code | 018332 |
|---|---|
| Warranty | 12 months |
| Approx. Weight | 15 g |
| Metal | 10k Gold |
| Width | 1 1/8in (29mm) |
| Length | 4 11/16in (118mm) |
| Pendant Type | Dog Tag |
| Bail Opening, Width | 6.5 mm |
| Bail Opening, Height | 6 mm |
| Carat Weight | 11 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | G-H |
| Clarity | VS-SI |
| Stone Setting Type | Pave |
14K Gold Diamond Dog Tag Pendant for Men | Guan Yu | 4.68ct
Regular Price: $12,481.00
Large Diamond Dog Tag Pendant in 10K or 14K Gold Fully Iced Out Design 10.5ct
Regular Price: $11,981.00
Unique 14K Gold Diamond Jesus Anchor Pendant for Men | Iced Out Dog Tag | 6.25ct
Regular Price: $10,294.00
Unique Large 8 Carat Blue Diamonds 10K or 14K Gold Dog Tag Pendant For Men
Regular Price: $14,364.00
Real Hip Hop Large 14K Yellow Gold Diamond Jesus Face Pendant 7ct
Regular Price: $20,389.00
Hip Hop 14K Gold Jesus Face Diamond Pendant for Men 3.55ct
Regular Price: $21,091.00
Money is Life Diamond Pendant for Men 10K Gold 4ct
Regular Price: $15,856.00
Custom 10K Gold Taz Tasmanian Devil Diamond Pendant 12.95ct
Regular Price: $21,740.00
Large Real 10K Gold Diamond Medallion Pendant for Men | Dollar Sign | 10ct
Regular Price: $18,763.00
Customizable 10K or 14K Gold Men's Diamond Crown Initial Pendant 10.5ct
Regular Price: $20,043.00
There are no questions for this product.
Loading...
Unique Religious Diamond Virgin Mary Medallion Pendant for Men | 2.5in 14K Gold
Women's 14K Gold Taurus Zodiac Sign Diamond Pendant | Round Medallion | Bull Design | 0.34ct