| Item Code | FF0D9SLB |
|---|---|
| Warranty | Lifetime |
| Metal | 14K Gold |
| Width | 1/16in (0.9mm) |
| Length | 22in (559mm) |
| Link Type | Franco |
| Chain/Bracelet Type | Adjustable |
| Clasp | Lobster Claw |
LUXURMAN Solid 14k Gold Franco Chain For Women 0.9mm Wide
Regular Price: $899.00
LUXURMAN Solid 14k Gold Franco Chain For Men & Women 1.2mm Wide
Regular Price: $1,346.00
LUXURMAN Solid 14k Gold Franco Chain For Men & Women 1.8mm Wide
Regular Price: $2,054.00
Women’s 14K Yellow Gold Diamond Cut Solid Franco Chain Necklace
Women’s 14K Rose Gold Diamond Cut Solid Franco Chain Necklace
Pave Diamond Heart Necklace 14K Gold 2.2ct
Regular Price: $4,371.00
Diamond Earrings Cluster Stud Style 1/2ct 14K Gold
Regular Price: $1,488.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Roberta
Nov 8, 2022
Nice little chain
14K Yellow Gold Solid Franco Necklace For Women
Hollow 14k Gold Franco Chain For Men Square 4.5mm Wide