| Item Code | PE1SLA |
|---|---|
| Warranty | Lifetime |
| Metal | 10K Gold |
| Width | 1/16in (1mm) |
| Length | 22in (559mm) |
| Link Type | Wheat |
| Chain/Bracelet Type | Adjustable |
| Clasp | Lobster Claw |
LUXURMAN Solid 14k Gold Wheat Chain For Women 0.6mm Wide
Regular Price: $554.00
LUXURMAN Solid 14k Gold Wheat Chain For Women Round Diamond Cut 1mm
Regular Price: $668.00
LUXURMAN Solid 14k Gold Wheat Chain For Men & Women 1mm Wide
Regular Price: $702.00
LUXURMAN Unisex Solid 14k Gold Wheat Chain Round Diamond Cut 1.1mm
Regular Price: $899.00
LUXURMAN Solid 14k Gold Wheat Chain For Men & Women 1.2mm Wide
Regular Price: $935.00
LUXURMAN Solid 14k Gold Round Wheat Chain Adjustable 1mm
Regular Price: $968.00
LUXURMAN Solid 14k Gold Wheat Chain For Men & Women 1.5mm Wide
Regular Price: $1,507.00
Small Diamond Crosses 14K Gold Designer Cross Pendant 0.30ct
Regular Price: $1,223.00
Mini 10K Gold Diamond Angel Wing Necklace Pendant 0.65ct by Luxurman
Regular Price: $1,406.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Tye
Oct 31, 2022
CA,US
Chanel
Jul 9, 2020
IL,US
Tracey
Feb 18, 2019
good purchase experience
LUXURMAN Solid 10k Gold Cable Chain For Women Adjustable 0.9mm
LUXURMAN Solid 10k Gold Box Chain For Women Adjustable 0.9mm