| Item Code | 501566 |
|---|---|
| Warranty | 12 months |
| Approx. Weight | 3.5 g |
| Metal | Sterling Silver |
| Width | 3/8in (10mm) |
| Length | 1 3/8in (34mm) |
| Pendant Type | Key |
| Jewelry Shape | Key |
| Carat Weight | 0.01 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | H |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Flush |
Luxurman Love Quotes Necklace Sterling Silver Diamond Key Pendant for Women
Regular Price: $233.00
Sterling Silver Open Heart Diamond Necklace with Chain Luxurman Love Quotes
Regular Price: $187.00
Luxurman Love Quotes Necklace Sterling Silver Double Hearts Diamond Pendant
Regular Price: $205.00
Small Heart Bow Diamond Pendant 0.17ct Sterling Silver
Regular Price: $255.00
Luxurman Love Quotes Sterling Silver Gold Pltd Ladies Diamond Leaf Pendant
Regular Price: $264.00
Luxurman Love Quotes Necklaces: Sterling Silver Infinity Diamond Pendant
Regular Price: $207.00
Luxurman Love Quotes Necklaces Sterling Silver Diamond Arrow Pendant
Regular Price: $200.00
Luxurman Love Quotes Sterling Silver Ladies Diamond Flower Pendant with Chain
Regular Price: $209.00
Luxurman Love Quotes Diamond Interlocking Ovals Pendant Necklace with Chain
Regular Price: $187.00
Iced Out Luxurman Men's Diamond Watch 1.25ct
Regular Price: $1,108.00
Luxurman Men's Designer Diamond Watch 0.50ct
Regular Price: $664.00
Yellow Gold Tone Luxurman Men's Diamond Watch 0.25ct
Regular Price: $553.00
Luxurman Men's Diamond Watch 0.12ct
Regular Price: $553.00
Centorum Diamond Watch 0.5ct Midsize Falcon
Regular Price: $978.00
Black Diamond Watch by Luxurman Men's Watches 2.25ct
Regular Price: $886.00
Ladies Diamond Watch 0.30 ct Luxurman White MOP
Regular Price: $699.00
JoJino Chronograph Oversized Men's Diamond Watch Iced Out White MOP Dial 0.25ctw
Regular Price: $332.00
Iced Out Luxurman Women's Diamond Watch Tribeca 1.5ct
Regular Price: $1,108.00
Luxurman Women's Diamond Watch 0.3ct Two Tone Gold Plated
Regular Price: $553.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
River
Sep 11, 2019
Cute diamond key pendant
Men's Diamond Versace Style Medusa Pendant Medallion 18K Gold 7ct
Sterling Silver Infinity Diamond Pendant Luxurman Love Quotes Necklaces