| Item Code | 501550 |
|---|---|
| Warranty | 12 months |
| Approx. Weight | 4 g |
| Metal | Sterling Silver |
| Width | 1 4/16in (10mm) |
| Length | 7/8in (23mm) |
| Jewelry Shape | Oval |
| Carat Weight | 0.01 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | H-I |
| Clarity | SI-I |
| Stone Setting Type | Flush |
Small Heart Bow Diamond Pendant 0.17ct Sterling Silver
Regular Price: $255.00
Luxurman Love Quotes Sterling Silver Gold Pltd Ladies Diamond Leaf Pendant
Regular Price: $264.00
Sterling Silver Open Heart Diamond Necklace with Chain Luxurman Love Quotes
Regular Price: $187.00
Luxurman Love Quotes Necklaces: Sterling Silver Infinity Diamond Pendant
Regular Price: $207.00
Luxurman Love Quotes Necklaces Sterling Silver Diamond Arrow Pendant
Regular Price: $200.00
Luxurman Love Quotes Necklace Sterling Silver Double Hearts Diamond Pendant
Regular Price: $205.00
Luxurman Love Quotes Necklace Sterling Silver Diamond Key Pendant for Women
Regular Price: $233.00
Luxurman Love Quotes Sterling Silver Ladies Diamond Flower Pendant with Chain
Regular Price: $209.00
Luxurman Love Quotes: Sterling Silver Heart Shape Diamond Key Necklace
Regular Price: $171.00
There are no questions for this product.
Loading...
Diamond Number 10 Pendant in 14k Gold 1.15ct
Sterling Silver Women's Diamond Flower Necklace Luxurman Love Quotes