| Item Code | 802862 |
|---|---|
| Approx. Weight | 4 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 14k Gold |
| Width | 5/16in (8mm) |
| Length | 1 1/8in (29mm) |
| Earring Type | Cluster, Drops |
| Earring Back | Hinged |
| Carat Weight | 1.1 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Color | G-H |
| Clarity | VS-SI |
| Stone Setting Type | Pave |
Luxurman Designer Flower Cluster Diamond Earrings for Women 2.4ct 14K Gold
Regular Price: $4,633.00
14K Gold Dangle Diamond Heart Earrings 3ct by LUXURMAN
Regular Price: $6,303.00
14K Gold Designer Diamond Earrings 2.04ct Clusters
Regular Price: $3,974.00
14K Gold Round Diamond Infinity Drop Earrings for Women 3.5ct
Regular Price: $7,680.00
Ladies Diamond Flower Drop Earrings 2.9ct 14k Gold Unique Design
Regular Price: $6,500.00
Golden Globes Diamond Dangle Earrings 3ct 14K Gold
Regular Price: $6,038.00
Small Golden Globes Diamond Dangle Earrings 2.50ct
Regular Price: $5,469.00
LUXURMAN 14K Gold Unique Flower Ladies Diamond Cluster Stud Earrings 2.2ct
Regular Price: $4,144.00
Unique Diamond Drop Earrings For Women 2.4ct 14k Gold
Regular Price: $5,844.00
Diamond Flower Earrings for Women 14k Gold Drop Earrings Leafs Design 1 Carat
Regular Price: $3,919.00
Affordable Cluster Diamond Engagement Ring 1.1ct in 14K Gold by Luxurman
Regular Price: $2,191.00
There are no questions for this product.
Loading...
14K Gold Love Knot Diamond Earrings Solitaire Studs 1.4ct
14K Gold Round Diamond Cluster Earrings Studs 1.5ct by Luxurman