| Item Code | HD0713 |
|---|---|
| Warranty | 12 months |
| Approx. Weight | 26 g |
| Metal | 14k Gold |
| Width | 2in (51mm) |
| Length | 2in (51mm) |
| Pendant Type | Animal, Iced Out/Bust Down, Hip-Hop |
| Jewelry Shape | Butterfly |
| Carat Weight | 3.74 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | H |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Bezel, Prong |
14k Gold White Black Diamonds Ladies Diamond Heart Shaker Pendant 8ct Moving Stones
Regular Price: $10,575.00
14k Gold Unique 5 Stone Diamond Journey Pendant 2.50ct
Regular Price: $10,655.00
Large 14k Gold Womens Diamond Heart Pendant | VS Round Baguette Diamonds 4ct
Regular Price: $9,877.00
14k Gold Large Round Shape Diamond Circle Pendant For Women 5.25CT Luxurman
Regular Price: $8,586.00
Iced Out Ladies Big Pave Diamond Heart Locket Pendant with Picture Solid 14K Gold
Regular Price: $6,100.00
Large 14K Gold Diamond Heart Pendant for Women 5.35ct
Regular Price: $6,548.00
Ladies Unique Diamond Heart Pendant 3ct 14K Gold
Regular Price: $8,276.00
There are no questions for this product.
Loading...
Iced Out 14K Gold Diamond Broken Heart Pendant for Women 1.4ct
Ladies' 14K Gold Diamond Flower Pendant | Cluster Set | 1.34ct