| Item Code | 407001 |
|---|---|
| Warranty | 12 months |
| Approx. Weight | 8 g |
| Metal | 10k Gold |
| Width | 13/16in (21mm) |
| Length | 1 7/8in (48mm) |
| Carat Weight | 1 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | H-I |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Pave |
10K or 14K Gold Pave Ankh Diamond Cross Pendant for Men Egyptian Symbol of Life
Regular Price: $3,417.00
Unique 10K or 14K Gold Lion Head Cross Pendant for Men | Round Baguette Diamonds | 1ct
Regular Price: $2,568.00
10k Gold Diamond Praying Hands and Cross Charm Pendant for Men 0.9ct
Regular Price: $2,918.00
Hip Hop 10k Gold Praying Hands and Cross Diamond Pendant for Men
Regular Price: $2,980.00
Men's 10K or 14K Gold Diamond Crucifix Pendant | Jesus on the Cross | 10K or 14K Gold | 1ct
Regular Price: $3,555.00
Hip Hop 10k Gold Diamond Holy Bible with Cross Pendant for Men 1.5c
Regular Price: $3,986.00
Hip Hop 10K Gold Large Diamond Double Cross Pendant for Men 0.4ct
Regular Price: $2,984.00
Diamond Jesus Head Pendant 0.75ct 10K Gold Mini Jesus Face Charm
Regular Price: $2,503.00
Jewish 10K or 14K Gold Diamond Chai Pendant for Men 1.30ct
Regular Price: $3,034.00
Iced Out 10K or 14K Gold Diamond Pendant for Men | Hip Hop | Jesus Face | 1.5ct
Regular Price: $4,153.00
LUXURMAN Solid 10k Gold Curb Chain For Men Comfort 7mm Wide
Regular Price: $6,584.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Kimba
Jan 3, 2025
FL,US
Anthony
Dec 5, 2023
Mickeda
Jan 31, 2019
RI,US
10K or 14K Gold Pave Ankh Diamond Cross Pendant for Men Egyptian Symbol of Life
Real 10k Gold Diamond Key Pendant For Men by Luxurman 0.65ct